Zaawansowane szukanie

8,000 € do ceny 9,990,000 €

Więcej opcji wyszukiwania
Znaleziono 0 wyników. Czy chcesz zobaczyć wyniki teraz ?
Zaawansowane szukanie

8,000 € do ceny 9,990,000 €

Więcej opcji wyszukiwania
znaleziono 0 wyników
Your search results

Poradnik inwestora

Świetny czas na zakup

Tak więc, czy rzeczywiście teraz mamy najniższe ceny na rynku? Cóż, to proste! Odpowiedzią jest ciągle zmieniający się rynek.
Widzimy aktywność i trendy w branży nieruchomości w czasie rzeczywistym, to dlatego że jesteśmy w centrum wydarzeń na Costa del Sol. Dziennikarze i komentatorzy z drugiej strony głoszą informacje tylko tych trendów które są poczytne, pozostałe informacje są przez nich filtrowane, zwykle prawda wychodzi od sześciu do dwunastu miesięcy później.

Więc jaka jest obecna sytuacja?

Cóż, na podstawie informacji, które zgromadziliśmy w ciągu ostatnich 11 lat (badania, oględziny, sprzedaże i ceny, by wymienić tylko kilka), wydaje się, że jest znaczna poprawa koniunktury na całym świecie z wyjątkiem ceny. W rzeczywistości w niektórych przypadkach widzimy ceny tak niskie, jak były na początku poprzedniej dekady, a my niedawno promowaliśmy budowy nowych mieszkań od deweloperów za mniej niż 100.000 € – która jest niesamowitą ofertą cenową!

Widzimy ceny jakie były na początku poprzedniej dekady !

Ale to nie tylko deweloperzy. Sprzedawcy chętnie zniżają ceny często nawet o 50% od szczytów w latach 2006-2007, kiedy rynek nieruchomości zaczął podupadać z powodów określonych w innym miejscu naszego poradnika. (Naszym zdaniem rzeczywisty rynek osiągnął swój szczyt w roku 2004 i miał długi powolny spadek aż do chwili obecnej.)

Czy uważamy, że ceny spadną jeszcze bardziej? Nie … nie mogą, ale przyczyn tego musimy szukać gdzie indziej, proces ten  podsumował się przez połączony efekt spowolnienia na rynku nieruchomości i kryzys października 2008 roku, który nadal się ciągnie.

Czy teraz jest dobry czas na zakup nieruchomości na Costa del Sol?

No tak, ale tylko dla właściwej osoby, we właściwych warunkach – gdy nieruchomość jest dostępna ( brak wad prawnych) i cena jest odpowiednia. Gdy zachowany jest cel inwestycji, wówczas takie proste inwestycje, przynoszą wzrost w kapitale własnym w ciągu następnych lat.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub po prostu porozmawiać napisz do nas