Zaawansowane szukanie

8,000 € do ceny 9,990,000 €

Więcej opcji wyszukiwania
Znaleziono 0 wyników. Czy chcesz zobaczyć wyniki teraz ?
Zaawansowane szukanie

8,000 € do ceny 9,990,000 €

Więcej opcji wyszukiwania
znaleziono 0 wyników
Your search results

Jak kupić nieruchomość

To ważne pytanie które każdy z nas powinien sobie zadać.

Musimy rozpocząć od naszych potrzeb, czy mając cztero-osobową rodzinę wystarczy mi tanie studio?
Czasami tak gdy oferta kawalerki to 50m2 tzw open space. Mamy i takie oferty.

1. Rozpoczynamy poszukiwania od wybrania dobrej sprawdzonej agencji nieruchomości, takiej która posiada licencjonowanych pośredników w wieloletnim stażem na rynku. Nawiasem mówiąc FreshEstate posiada licencję pośrednika w handlu nieruchomościami o numerze 16940 wydaną jeszcze w czasach gdy były one niezbędne aby funkcjonować na rynku nieruchomości.

2. Wybór lokalizacji nieruchomości

w Hiszpanii jest kilka regionów gdzie szczególnie opłaca sie zakup nieruchomości wakacyjnej, poczynając od tej która przoduje we wszystkich rankingach czyli Costa del Sol 

To jeden z najpiękniejszych i najcieplejszych regionów Hiszpanii. Pisząc o cieple mamy na myśli przyjemną pogodę zimą, tak właśnie zimą jest to szczególnie ważne. Wszyscy wiemy że latem jest ciepło ba! nawet w Polsce zdarzają się ciepłe dni z temperaturami przekraczającymi 30 stopni. Na Costa del Sol w środku stycznia możemy spodziewać się temperatur rzędu 15 stopni Celsjusza, czasami jest nawet 18-20 stopni, czy w takich warunkach nie będzie Państwu miło spędzić zimę?

W tej lokalizacji czyli Costa del Sol  nasza firma posiada ofertę ponad 24 tys nieruchomości, od maleńkiego studia za około 20.000 € aż po ekskluzywne wille w okolicach Marbelli czy Puerto Banus. Dla znawców tematu mamy także oferty w La Zagaleta.

Po tym gdy ustalimy potrzeby klienta i budżet jaki przeznacza na zakup ustalamy termin wizyty na miejscu. W przytulnym apartamencie lub hotelu kwaterujemy naszych klientów i już nazajutrz  rozpoczynamy oględziny wybranych wcześniej nieruchomości.

.

 Skontaktuj się z nami, mamy podpisane umowy z największymi bankami hiszpańskimi. Posiadamy oferty z przejęć bankowych w bardzo okazyjnych cenach.
 Wybór odpowiedniej nieruchomości to klucz do sukcesu. Wybierz apartament z dwoma sypialniami z widokiem na morze a będziesz cieszył się z wielu klientów na wynajem. Kwota 500€ za tydzień wynajmu to bardzo dobra oferta, klienci z Wielkiej Brytanii czy Francji lub Niemiec chętnie wybierają takie apartamenty. Po kilku latach możesz odsprzedać nieruchomość z zyskiem wystarczy że powiesz nam o tym a szybko sprzedamy Twój apartament. Pamiętaj że apartament wakacyjny to zawsze powinna być inwestycja !
 Jedyną rzeczą którą powinien posiadać inwestor to nos do najlepszych ofert na rynku. Niezależnie jaką dysponujesz kwotą inwestycji, możesz rozpocząć od studia lub od willi. Nie ma zasady. Powodzenia, my tylko możemy wskazać drogę wyboru musisz dokonać Ty !
 I tutaj dotykamy sedna sprawy. Najlepsza okazja to taka którą uda się nam zdobyć, kupić tanio – wyremontować – odsprzedać z zyskiem. Zazwyczaj najlepsze okazje rozchodzą się bardzo szybko nawet w jeden dwa dni robocze od wejścia na rynek. Bądź czujny, naszym zadaniem jest Cię informować. Ale decyzja jest po Twojej stronie.

FreshEstate organizuje regularne wyjazdy inwestycyjne, podczas których mają Państwo okazję osobiście zapoznać się z naszą ofertą, poznać region w którym zamierzają Państwo zainwestować oraz kulturę danego kraju. Podczas wyjazdu, poznają Państwo deweloperów oraz mogą uzyskać odpowiedzi od naszych ekspertów na wszelkie pytania dotyczące nieruchomości i potencjalnych inwestycji.

Koszt wyjazdu inwestycyjnego wynosi ok 1500 PLN
(przy zakupie nieruchomosci za kwote min 250 tys EUR za naszym pośrednictwem w terminie do 3 m-cy od daty wyjazdu) koszt jest refundowany do 100%

– przelot w dwie strony
– zakwaterowanie w 4* hotelu.
– transport miejscowy
– oglądanie kompleksów i apartamentów

Wyjazdy inwestycyjne planowane są CO TYDZIEŃ

FILM REKLAMOWY

 

Poza tym, możemy zorganizować dla Państwa wyjazdy inwestycyjne w innych, dogodnych dla Państwa terminach.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zarezerwowania terminu wyjazdu inwestycyjnego, zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo. Nasz przedstawiciel oddzwoni do Pana/Pani niezwłocznie.

Plan wyjazdu inwestycyjnego:

Dzień 1
Wylot z Polski
Odbior z lotniska w Hiszpanii przez naszego przedstawiciela i przejazd do hotelu, kolacja

Dzień 2
Poranne spotkanie z naszym przedstawicielem. Zabieramy Panią/Pana na wyjazd inwestycyjny, podczas którego zobaczą Państwo kompleksy, nieruchomości ściśle odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Podczas wyjazdu macie Państwo możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zakupu nieruchomości. Powrót do hotelu, kolacja czas wolny.

Dzień 3-6
Mogą Państwo zobaczyć więcej nieruchomości, lub raz jeszcze odwiedzić te które widzieliście wcześniej i dokonać rezerwacji.

Dzień 7
Odbiór z hotelu przez naszego przedstawiciela i transport na lotnisko. Powrót do domu.

  • Zaawansowane wyszukiwanie

    8,000 € do ceny 9,990,000 €

    Więcej opcji wyszukiwania